KOLEKCIA DOMASED - POHODLNÉ DOMÁCE OBLEČENIE

29.03.2021

Prečo sme vybrali pre našu prvú kolekciu oblečenia názov DOMASED? Keďže nie len naša prvá kolekcia oblečenia, ale aj celkovo naša značka vznikla počas obdobia pandémie, DOMASED bol proste veľmi výstižný názov. V tomto období sa nám totiž narodila dcérka a my si stále robíme srandu, že ona je taký malý domased, že s ňou nikam nechodíme, lebo sa nedá a teda väčšinu času sme naozaj doma. Veď to poznáte, je to náročné obdobie, no veríme že sa čoskoro skončí. 

Celý náš koncept oblečenia je zameraný na pohodlné domáce kúsky. Keď sme zvažovali, či sa do výroby oblečenia pustiť vedeli sme, že len v prípade ak zapadne do nášho sveta hračiek. Aby hranie bolo pohodlné, je teda hlavnou myšlienkou a aj smerom, akým sa chceme uberať. Prevažnú časť nášho oblečka teda tvoria domáce sety, ktoré však kľudne môžu detičky nosiť vonku, kombinovať v rôznych outfitoch, alebo využiť aj ako pohodlné pyžamko. 

Kolekciu DOMASED tvoria rebrované bavlnené kúsky pre malých aj veľkých a postupne sa bude rozrastať aj o ďalšie farby či strihy. Momentálne v nej nájdete sety v béžovej a ružovej farbe, či rastúce  body tiež v tomto prevedení.  Trička, legíny či body sú jednoduchých strihov a môžete ich teda kľudne využiť aj ako základné kúsky oblečenia. Veľkosti sú v dvojčíslach od 56 do 110, no plánujeme pridať ešte jedno dvojčíslo aj pre väčších škôlkarov. Budeme radi ak nám dáte vedieť ako sa vám naša prvá kolekcia páči, sledujte náš instagram kde vás pravidelne zásobujeme novými fotkami a infoškami. Ďakujeme za každú objednávku, veľmi si to vážime :). Majte sa zatiaľ pekne, onedlho sa opäť prihlásime. 

Ďakujeme na krásne fotky: Jana Vozárová