Náš príbeh - vitajte

22.03.2021

Vitajte na našej novej stránke. V tomto úvodnom článku by sme sa vám radi predstavili, aby ste vedeli kto za značkou Ježkove oči stoji. Sme to tedy my. Manželia Viktória a Peter. Sme rodičia dcérky Amélie, ktorá je našou najväčšou inšpiráciou. Bývame v Michalovciach, no spolupracujeme s dodávateľmi po celom Slovensku.
Naša značka vznikla v roku 2020, je zameraná na poctivú výrobu drevených radosti pre detičky a kvalitného detského oblečenia. Chceli sme na trh priniesť drevené výrobky so slovenskou tématikou, aby takto detičky mohli už od mala spoznávať našu krajinu. Sú teda venované slovenským mestám a dedinám a ich cieľom je, aby ich deti spoznávali od mala.


Peter je vyštudovaný architekt a povolaním sa venuje tvorbe 3D vizualizácií. Od malička milujae lego a už ako malý chlapec rád skladal vystrihovačky domčekov a vymýšľal rôzne spoločenské hry. V posledných rokoch si zamiloval drevo a vo voľnom čase vyrába nábytok či dekorácie do domácnosti. Bol to práve jeho nápad začať vyrábať výrobky z dreva. Peter sa stará o technickú stránku značky, o výber vhodných materiálov, ale rád tvorí aj grafiku pre jednotlivé kolekcie. Všetky budovy na výrobkoch sú jeho autorskou tvorbou a je teda jasné, že architektúra mu koluje v krvi :).
Viktória je povolaním fotografka, ktorá študovala módne návrhárstvo a neskôr sociálne zameranie. Ako dieťa rada kreslila, niekedy dokonca aj po stenách a Petra spoznala práve na doučovaní výtvarnej prípravy. Rada vymýšľa a fotí recepty, vo voľnom čase píše príspevky o mamičkovaní na svoj instagram a už ako malá chcela písať rozprávky. Viktória vymýšľa príbehy a kladie veľky dôraz na zladenie farieb. Najviac nápadov dostáva najmä pri kočikovaní malej dcérky. Viki sa stará aj o oblečenie, keďže sa tak vrátila k tomu čo študovala a splnila si dávny sen o vlastnej značke.
Veľmi nám záleží na kvalite a preto spolupracujeme so špičkovými dodávateľmi. Poctivo si vyberáme či už remeselníkov, krajčírky, tlačiarov a celkovo každého s kým nejakým spôsobom spolupracujeme. Snažíme sa naše produkty navrhovať a vyrábať čo najviac ekologicky s ohľadom na životné prostredie. Veríme, že ľudia s rovnakou filozofiou si prídu na svoje a sme vďační za každú jednu objednávku :).


Našej značke sa venujeme popri práci a starostlivosti o dcérku, je to teda náš spoločný koníček, ktorému venujeme takmer všetok voľný čas. Baví nás to a robíme to so srdcom. Baví nás vymýšľať príbehy, nové produkty, či už z dreva alebo oblečenie.