VITAJTE, SME JEŽKOVE OČI A SME ... 


Sme manželia Viktória a Peter a zároveň rodičia malej Amélie, ktorá je našou každodenou inšpiráciou a aj jednym z dôvodov, prečo sme sa rozhodli založiť vlastnú značku.  Naša značka vznikla v roku 2020, je zameraná na poctivú výrobu drevených radosti pre detičky a kvalitného detského oblečenia. 


Chceli sme na trh priniesť drevené výrobky so slovenskou tématikou, aby takto detičky mohli už od mala spoznávať našu krajinu. Sú teda venované slovenským mestám a dedinám a ich cieľom je, aby ich det spoznávali od mala. 


Ako rodičia chceme pre svoju dcérku len to najlepšie a myslíme si, že práve produkty z dreva sú ideálnou voľbou.  Drevo je prírodným materiálom ktorý vydrží generácie a to je presne to, čo chceme. Aby naše produkty vydržali roky a aby sme takto podporili udržateľný spôsob života, vyhli sa zbytočnému odpadu a nezaťažovali našu planétu. 


CHCETE VEDIEŤ O NÁS VIAC?


Peter je vyštudovaný architekt a povolaním sa venuje tvorbe 3D vizualizácií. Od malička miluje lego a už ako malý chlapec rád skladal vystrihovačky domčekov a vymýšľal rôzne spoločenské hry. V posledných rokoch si zamiloval drevo a vo voľnom čase vyrába nábytok či dekorácie do domácnosti. Bol to práve jeho nápad začať vyrábať výrobky z dreva. Peter sa stará o technickú stránku značky, o výber vhodných materiálov, ale rád tvorí aj grafiku pre jednotlivé kolekcie. Všetky budovy na výrobkoch sú jeho autorskou tvorbou a je teda jasné, že architektúra mu koluje v krvi :).


Viktória je povolaním fotografka, ktorá študovala módne návrhárstvo a neskôr sociálne zameranie. Ako dieťa rada kreslila, niekedy dokonca aj po stenách a Petra spoznala práve na doučovaní výtvarnej prípravy. Rada vymýšľa a fotí recepty, vo voľnom čase píše príspevky o mamičkovaní na svoj instagram a už ako malá chcela písať rozprávky. Viktória vymýšľa príbehy a kladie veľky dôraz na zladenie farieb. Najviac nápadov dostáva najmä pri kočikovaní malej dcérky. Viki sa stará aj o oblečenie, keďže sa tak vrátila k tomu čo študovala a splnila si dávny sen o vlastnej značke.