Ježkova družina vo vrecúšku + podstavec

Vypredané podstavec grátis

7 drevených figúrok vyrobených z bukového dreva poctivo na Slovensku :). 

Figúrky majú veľkosť od 6 do 10 cm a sú zabalené v ľanovom handmade vrecúšku s drevenou korálkou. Súčasťou je kartička s menami zvieratiek. 

Figúrky sú potlačené ekologickou farbou na vodnej báze s certifikátom Greenguard gold, ktorý zaručuje bezpečnosť pri používaní deťmi. Figúrky sú ošetrené eko olejom s atestom na detské hračky a potraviny. 

K ježkovej družine si môžete dokúpiť drevený podstavec a kombinovať ju s ďalšími mestami vo vrecúšku. 

24,90 € 35,00 €

Pozrite si aj ďalšie produkty:

Drevené pexeso Košice

Drevené pexeso Košice je vyrobené z odolného bukového dreva potlačené certifikovanou ekologickou farbou bezpečnou pre deti. Obsahuje 16 kusov v rozmere 7,5 cm, aby sa dalo ľahko chytiť a otáčať.  Košičania určite spoznajú Dóm svätej Alžbety, hrajúcu fontánu či Čákiho-Dezőfiho palác. Nájdete tam aj park, lietadlo znázorňujúce letisko, trhovisko z Dominikánskeho námestia či ježka Dežka z Ježkovej družiny a tiež mestského píska pudlíka. Grafiky na pexese sú naše autorské návrhy a stretnete sa s nimi aj pri ďalších produktoch z kolekcie Košice. Pexeso je určené aj pre nekošičanov, keďže jeho cieľom je okrem trénovania sústredenia a pamäte aj spoznávane Slovenska hravou formou.  Súčasťou je ľanové vrecko, do ktorého si ho môžu detičky odložiť.  Komplet navrhnuté a vyrobené na Slovensku.  Vhodné od 2 rokoch. 

18,90 € 24,00 €

Ježkova družina vo vrecúšku + podstavec

7 drevených figúrok vyrobených z bukového dreva poctivo na Slovensku :).  Figúrky majú veľkosť od 6 do 10 cm a sú zabalené v ľanovom handmade vrecúšku s drevenou korálkou. Súčasťou je kartička s menami zvieratiek.  Figúrky sú potlačené ekologickou farbou na vodnej báze s certifikátom Greenguard gold, ktorý zaručuje bezpečnosť pri používaní deťmi. Figúrky sú ošetrené eko olejom s atestom na detské hračky a potraviny.  K ježkovej družine si môžete dokúpiť drevený podstavec  a kombinovať ju s ďalšími mestami vo vrecúšku. 

24,90 € 35,00 €

Posúvačka Čičmany

10 drevených kúskov z bukového masívu z kolekcie Čičmany. Fantázií sa medze nekladú a tak si ich drobci môžu všelijako vyskladávať či už na seba, vedľa seba a podobne. Uložené sú v handmade ľanovom vrecúšku. K Čičmanom vo vrecúšku dostanete aj drevený podstavec a tak dostanú úplne nový rozmer. Vznikne drevená posúvačka, ktorá sa dá všelijako variovať, deti môžu vytvárať stále nové a nové scenérie. Podstavec je kompatibilný aj s našou Ježkovou družinou, takže to môžete všetko aj spojiť a mať ďalšie možnosti.   Navrhnuté a poctivo vyrobené na Slovensku, vhodné od 2 rokov.  Figúrky od 7 do 14 cm. Rozmery podstavca 28,5 x 16 cm.

24,90 € 35,00 €

Drevená vkladačka Košice

Drevená vkladačka Košice je vyrobená z bukového dreva, potlačená ekologickým atramentom s certifikátom Greenguard Gold (zaručuje bezpečnosť farieb pre deti). Rozmer vkladačky je 19x29 cm. Dodáva sa v darčekovej krabici. Súčasťou každej vkladačky je aj rozprávka vytlačená na prírodnom nebielenom papieri potlačená eko farbami bezpečnými pre deti. Odporúča sa deťom od jedného roka. Rozvíja jemnú motoriku, zrakový aj mentálny vývoj detičiek a podporuje ich tvorivosť a fantáziu. Drevená vkladačka vám vydrží roky, je ekologická, udržateľná, jedinečná svojim dizajnom. Na vkladačke je znázornený košický maratón, Dóm sv. Alžbety, divadlo, hrajúca fontána a ďalšie prvky znázorňujúce Košice. Je však určená nie len pre Košičanov, ale pre každého, keďže naším cieľom je aj predstavovať deťom slovenské mestá. 

24,90 € 38,00 €

Body Domased rastúce

Kolekcia Domased pozostáva z pohodlných bavlnených rebrovaných kúskov, ktoré vydržia vďaka skvelému kvalitnému materiálu naozaj veľa. Detičky ich môžu nosiť denne na doma či do škôlky, alebo aj vonku. Body majú v spodnej časti riasenie pre väčšie pohodlie a sú rastúce, takže vydržia naozaj dlho. Môžete si vybrať body vo veľkostiach 62/68, 74/80, 86/92 Materiál 95% bavlna, 5% elastan, látka je držiteľom certifikátu OEKO-TEX Standard 100. Prať na 30 °C, žehliť na nízkom stupni, max. 150 °C, sušiť v sušičke na max. 60 °C, nesmie sa chemicky čistiť. Všetky naše kúsky sú ručne strihané a vyrobené na Slovensku. 

Cena od 13,90 € 20,00 €

Tričko Domased

Kolekcia Domased pozostáva z pohodlných bavlnených rebrovaných kúskov, ktoré vydržia vďaka skvelému kvalitnému materiálu naozaj veľa. Detičky ich môžu nosiť denne na doma či do škôlky, alebo aj vonku.  Materiál 95% bavlna, 5% elastan, látka je držiteľom certifikátu OEKO-TEX Standard 100. Prať na 30 °C, žehliť na nízkom stupni, max. 150 °C, sušiť v sušičke na max. 60 °C, nesmie sa chemicky čistiť.  Všetky naše kúsky sú ručne strihané a ušité na Slovensku. 

Cena od 12,90 € 19,00 €

Legíny Domased

Kolekcia Domased pozostáva z pohodlných bavlnených rebrovaných kúskov, ktoré vydržia vďaka skvelému kvalitnému materiálu naozaj veľa. Detičky ich môžu nosiť denne na doma či do škôlky, alebo aj vonku. Legíny sa dajú pekne vyhrnúť a nosiť dlho. Materiál 95% bavlna, 5% elastan, látka je držiteľom certifikátu OEKO-TEX Standard 100. Prať na 30 °C, žehliť na nízkom stupni, max. 150 °C, sušiť v sušičke na max. 60 °C, nesmie sa chemicky čistiť. Všetky naše kúsky sú ručne strihané a vyrobené na Slovensku. 

Cena od 12,90 € 18,00 €

Bavlnené legíny Leňochod

Príjemné, mäkké, elastické bavlnené legíny z novej kolekcie Leňochod. A prečo Leňochod? Veď viete, prídu chladné dni, budeme sa veľa doma hrať, váľať a túliť a presne na tieto účely sú legíny ušité. Samozrejme ich drobci môžu nosiť aj vonku, napríklad spolu s bodyčkami z rovnakej kolekcie.  Zloženie: 95% organická bavlna, 5% elastan. Použitý materiál je certifikovaný, garantuje splnenie najvyšších ekologických aj etických noriem počas procesu výroby aj distribúcie. Starostlivosť: Prať na 30 °C, žehliť na najnižšom stupni. Neodporúča sa chemicky čistiť ani sušiť v sušičke. Všetky naše kúsky sú ručne strihané a ušité na Slovensku. 

12,90 € 18,00 €

Rastúce body Leňochod

Rastúce bavlnené elastické body z novej kolekcie Leňochod. A prečo Leňochod? Veď viete, prídu chladné dni, budeme sa veľa doma hrať, váľať a túliť a presne na tieto účely je body ušité. Samozrejme ho drobci môžu nosiť aj vonku, napríklad spolu s legínami. Na body nájdete vrecko s ozdobným štítkom, kde sa dá napríklad pripnúť cumlík. Body porastie spolu s dieťatkom vďaka dvojradovému zapínaniu. Na rukávoch sú patenty, ktoré sa dajú vyhrnúť a tak toto body môžu detičky nosiť naozaj dlho.  Zloženie: 95% organická bavlna, 5% elastan. Použitý materiál je certifikovaný, garantuje splnenie najvyšších ekologických aj etických noriem počas procesu výroby aj distribúcie.  Starostlivosť: Prať na 30 °C, žehliť na najnižšom stupni. Neodporúča sa chemicky čistiť ani sušiť v sušičke.  Všetky naše kúsky sú ručne strihané a ušité na Slovensku. 

13,90 € 22,00 €

Dvojvrstvová čiapka s uškami aj bez

Teplé čiapky na jeseň či zimu, ušité z rebrovanej certifikovanej bavlny sú neskutočne rozkošné pre malé aj väčšie detičky, pohodlné a štýlové.  Čiapky sú dvojvrstvové, vhodné aj na chladnejšie dni.  Všetky naše kúsky sú ručne strihané a ušité na Slovensku.  Akú veľkosť si vybrať?  0-3 mesiace : obvod 34 cm 3-6 mesiacov: obvod 38 cm 6-12 mesiacov: obvod 40 cm 1-2 roky: obvod 44 cm, táto čiapka je už bez ušiek Čiapky sú jemne elastické, takže sa ešte natiahnu.  Materiál 95% bavlna, 5% elastan, látka je držiteľom certifikátu OEKO-TEX Standard 100. Prať na 30 °C, žehliť na nízkom stupni, max. 150 °C, sušiť v sušičke na max. 60 °C, nesmie sa chemicky čistiť. 

7,90 € 15,00 €

Tielko body Neposed

Tielko body z novej kolekcie Neposed je ušité z príjemného mäkkého rebrovaného úpletu, má dvojradové zapínanie, riasenie v spodnej časti a veľmi pohodlný strih pre letné dobrodružstvá doma i vonku. Vďaka rastúcemu zapínaniu ho môžete naďalej nosiť aj na jeseň či zimu ako spodnú vrstvu.  Všetky naše kúsky sú ručne strihané a ušité na Slovensku.  Materiál 95% bavlna, 5% elastan, látka je držiteľom certifikátu OEKO-TEX Standard 100. Prať na 30 °C, žehliť na nízkom stupni, max. 150 °C, sušiť v sušičke na max. 60 °C, nesmie sa chemicky čistiť.  Rozmery: Celková dĺžka: 62/68 - 40 cm, 74/80 - 43 cm, 86/92 - 46 cm Obvod hrudníka: 62/68 - 42 cm, 74/80 - 48 cm, 86/92 - 54 cm 

Cena od 7,90 € 20,00 €

Mini set Neposed

Rebrovaný bavlnený set pozostáva zo zavinovacieho body a tepláčikov pre najmenšie detičky. Body aj tepláčky sú rastúce, body má dvojradové zapínanie, riasenie v spodnej časti pre väčšie pohodlie a rukávy sa dajú vyhrnúť ako aj na tepláčikoch.  Setík je aj veľmi milým darčekom pre budúcich rodičov, ak si ho zakúpite spolu s našimi míľnikovými kartičkami , zabalíme vám to do darčekovej krabice a radi pribalíme aj odkaz. V tom prípade napíšte do poznámky čo by ste im chceli odkázať.  Všetky naše kúsky sú ručne strihané a ušité na Slovensku. Materiál 95% bavlna, 5% elastan, látka je držiteľom certifikátu OEKO-TEX Standard 100. Prať na 30 °C, žehliť na nízkom stupni, max. 150 °C, sušiť v sušičke na max. 60 °C, nesmie sa chemicky čistiť.   

Cena od 18,90 € 30,00 €

Míľnikové kartičky Ježkova družina

Míľnikové kartičky na fotenie bábätiek s motívom Ježkovej družiny. Dizajn pre nás pripravili Significant , ktorí sa venujú tvorbe takýchto krásnych kartičiek.  Kartičky sú vyrobené z nebieleného eko papiera, ktorý pochádza zo Švédska, z továrne s najčistejšou výrobou papiera na svete. Farby na kartičkách sú tiež ekologické, zdravotne nezávadné.  Ku kartičkám si môžete dokúpiť drevené zvieratká Ježkova družina a skombinovať ich na fotke :). 

12,90 € 15,00 €

Pexeso Tatry v zime

Drevené pexeso Tatry v zime je vyrobené z odolného bukového dreva potlačené certifikovanou ekologickou farbou bezpečnou pre deti s certifikátom Greenguard Gold. Obsahuje 20 kusov v rozmere 7,5 cm, aby sa dalo ľahko chytiť a otáčať.   Okrem typických vecí ktoré nájdeme alebo si berieme so sebou do Tatier ako sú napríklad sánky či teplé oblečenie na pexese môžete nájsť aj naše autorské ilustrácie Tatranského ľadového dómu, Bilíkovej chaty, či zubačky z Hrebienka. Vďaka pexesu o Tatrách sa deti môžu naučiť viac o horách, lesných zvieratách a možno spoznajú aj svoje obľúbené miesta kam chodia s rodičmi.  Súčasťou je ľanové vrecko, do ktorého si ho môžu detičky odložiť. Komplet navrhnuté a vyrobené na Slovensku. Vhodné od 2 rokoch. 

29,00 €

Drevená vkladačka Čičmany

Drevená vkladačka Čičmany, vyrobená z bukového dreva, potlačená ekologickým atramentom s certifikátom Greenguard Gold (zaručuje bezpečnosť farieb pre deti). Rozmer vkladačky je 19x29 cm. Dodáva sa v darčekovej krabici. Súčasťou každej vkladačky je aj rozprávka vytlačená na prírodnom nebielenom papieri potlačená eko farbami bezpečnými pre deti. Odporúča sa deťom od jedného roka. Rozvíja jemnú motoriku, zrakový aj mentálny vývoj detičiek a podporuje ich tvorivosť a fantáziu. Drevená vkladačka vám vydrží roky, je ekologická, udržateľná, jedinečná svojim dizajnom. Cieľom je dostať do povedomia detí tradičný čičmansky vzor a predstaviť im takýmto spôsom túto obec.

33,00 €

Podstavec na drevené figúrky

Drevený podstavec na figúrky. Slúži na ukladanie si figúrok či už z Ježkovej družiny , alebo miest vo vrecúšku ako napríklad Čičmany a ďalšie ktoré budú pribúdať. Deti si ich môžu všelijako posúvať, ukladať a vytvárať rôzne scenáre.  Keď už doma podstavec máte, môžete si postupne dokúpiť mestá vo vrecúšku, čím si váš drobec môže vyskladať stále úplne novú scenériu. Navrhnuté a poctivo vyrobené z bukového dreva na Slovensku. Rozmery podstavca 28,5 x 16 cm.  /Figúrky na foto nie sú súčasťou). 

12,90 € 15,00 €