Míľnikové kartičky Ježkova družina

Míľnikové kartičky na fotenie bábätiek s motívom Ježkovej družiny. Dizajn pre nás pripravili Significant, ktorí sa venujú tvorbe takýchto krásnych kartičiek. 

Kartičky sú vyrobené z nebieleného eko papiera, ktorý pochádza zo Švédska, z továrne s najčistejšou výrobou papiera na svete. Farby na kartičkách sú tiež ekologické, zdravotne nezávadné. 

Ku kartičkám si môžete dokúpiť drevené zvieratká Ježkova družina a skombinovať ich na fotke :). 

15,00 €
Please select variants first

Pozrite si aj ďalšie produkty:

Rastúce body Leňochod

Rastúce bavlnené elastické body z novej kolekcie Leňochod. A prečo Leňochod? Veď viete, prídu chladné dni, budeme sa veľa doma hrať, váľať a túliť a presne na tieto účely je body ušité. Samozrejme ho drobci môžu nosiť aj vonku, napríklad spolu s legínami. Na body nájdete vrecko s ozdobným štítkom, kde sa dá napríklad pripnúť cumlík. Body porastie spolu s dieťatkom vďaka dvojradovému zapínaniu. Na rukávoch sú patenty, ktoré sa dajú vyhrnúť a tak toto body môžu detičky nosiť naozaj dlho.  Zloženie: 95% organická bavlna, 5% elastan. Použitý materiál je certifikovaný, garantuje splnenie najvyšších ekologických aj etických noriem počas procesu výroby aj distribúcie.  Starostlivosť: Prať na 30 °C, žehliť na najnižšom stupni. Neodporúča sa chemicky čistiť ani sušiť v sušičke.  Všetky naše kúsky sú ručne strihané a ušité na Slovensku. 

22,00 €

Bavlnené legíny Leňochod

Príjemné, mäkké, elastické bavlnené legíny z novej kolekcie Leňochod. A prečo Leňochod? Veď viete, prídu chladné dni, budeme sa veľa doma hrať, váľať a túliť a presne na tieto účely sú legíny ušité. Samozrejme ich drobci môžu nosiť aj vonku, napríklad spolu s bodyčkami z rovnakej kolekcie.  Zloženie: 95% organická bavlna, 5% elastan. Použitý materiál je certifikovaný, garantuje splnenie najvyšších ekologických aj etických noriem počas procesu výroby aj distribúcie. Starostlivosť: Prať na 30 °C, žehliť na najnižšom stupni. Neodporúča sa chemicky čistiť ani sušiť v sušičke. Všetky naše kúsky sú ručne strihané a ušité na Slovensku. 

18,00 €

Drevená vkladačka Košice

Drevená vkladačka Košice je vyrobená z bukového dreva, potlačená ekologickým atramentom s certifikátom Greenguard Gold (zaručuje bezpečnosť farieb pre deti). Rozmer vkladačky je 19x29 cm. Dodáva sa v darčekovej krabici. Súčasťou každej vkladačky je aj rozprávka vytlačená na prírodnom nebielenom papieri potlačená eko farbami bezpečnými pre deti. Odporúča sa deťom od jedného roka. Rozvíja jemnú motoriku, zrakový aj mentálny vývoj detičiek a podporuje ich tvorivosť a fantáziu. Drevená vkladačka vám vydrží roky, je ekologická, udržateľná, jedinečná svojim dizajnom. Na vkladačke je znázornený košický maratón, Dóm sv. Alžbety, divadlo, hrajúca fontána a ďalšie prvky znázorňujúce Košice. Je však určená nie len pre Košičanov, ale pre každého, keďže naším cieľom je aj predstavovať deťom slovenské mestá. 

38,00 €

Mini set Neposed

Rebrovaný bavlnený set pozostáva zo zavinovacieho body a tepláčikov pre najmenšie detičky. Body aj tepláčky sú rastúce, body má dvojradové zapínanie, riasenie v spodnej časti pre väčšie pohodlie a rukávy sa dajú vyhrnúť ako aj na tepláčikoch.  Setík je aj veľmi milým darčekom pre budúcich rodičov, ak si ho zakúpite spolu s našimi míľnikovými kartičkami , zabalíme vám to do darčekovej krabice a radi pribalíme aj odkaz. V tom prípade napíšte do poznámky čo by ste im chceli odkázať.  Všetky naše kúsky sú ručne strihané a ušité na Slovensku. Materiál 95% bavlna, 5% elastan, látka je držiteľom certifikátu OEKO-TEX Standard 100. Prať na 30 °C, žehliť na nízkom stupni, max. 150 °C, sušiť v sušičke na max. 60 °C, nesmie sa chemicky čistiť.   

30,00 €

Podstavec na drevené figúrky

Drevený podstavec na figúrky. Slúži na ukladanie si figúrok či už z Ježkovej družiny , alebo miest vo vrecúšku ako napríklad Čičmany a ďalšie ktoré budú pribúdať. Deti si ich môžu všelijako posúvať, ukladať a vytvárať rôzne scenáre.  Keď už doma podstavec máte, môžete si postupne dokúpiť mestá vo vrecúšku, čím si váš drobec môže vyskladať stále úplne novú scenériu. Navrhnuté a poctivo vyrobené z bukového dreva na Slovensku. Rozmery podstavca 28,5 x 16 cm.  /Figúrky na foto nie sú súčasťou). 

15,00 €

Čičmany vo vrecúšku

10 drevených kúskov z bukového masívu z kolekcie Čičmany. Fantázií sa medze nekladú a tak si ich drobci môžu všelijako vyskladávať či už na seba, vedľa seba a podobne. Uložené sú v handmade ľanovom vrecúšku. K Čičmanom vo vrecúšku sa dá dokúpiť drevený podstavec a tak dostanú úplne nový rozmer. Vznikne drevená posúvačka, ktorá sa dá všelijako variovať, deti môžu vytvárať stále nové a nové scenérie. Podstavec je kompatibilný aj s našou Ježkovou družinou, takže to môžete všetko aj spojiť a mať ďalšie možnosti.   Navrhnuté a poctivo vyrobené na Slovensku, vhodné od 2 rokov.  Figúrky od 7 do 14 cm. Rozmery podstavca 28,5 x 16 cm.

Cena od 30,00 €

Drevené pexeso Košice

Drevené pexeso Košice je vyrobené z odolného bukového dreva potlačené certifikovanou ekologickou farbou bezpečnou pre deti. Obsahuje 16 kusov v rozmere 7,5 cm, aby sa dalo ľahko chytiť a otáčať.  Košičania určite spoznajú Dóm svätej Alžbety, hrajúcu fontánu či Čákiho-Dezőfiho palác. Nájdete tam aj park, lietadlo znázorňujúce letisko, trhovisko z Dominikánskeho námestia či ježka Dežka z Ježkovej družiny a tiež mestského píska pudlíka. Grafiky na pexese sú naše autorské návrhy a stretnete sa s nimi aj pri ďalších produktoch z kolekcie Košice. Pexeso je určené aj pre nekošičanov, keďže jeho cieľom je okrem trénovania sústredenia a pamäte aj spoznávane Slovenska hravou formou.  Súčasťou je ľanové vrecko, do ktorého si ho môžu detičky odložiť.  Komplet navrhnuté a vyrobené na Slovensku.  Vhodné od 2 rokoch. 

24,00 €

Ježkova družina vo vrecúšku

7 drevených figúrok vyrobených z bukového dreva poctivo na Slovensku :).  Figúrky majú veľkosť od 6 do 10 cm a sú zabalené v ľanovom handmade vrecúšku s drevenou korálkou. Súčasťou je kartička s menami zvieratiek.  Figúrky sú potlačené ekologickou farbou na vodnej báze s certifikátom Greenguard gold, ktorý zaručuje bezpečnosť pri používaní deťmi. Figúrky sú ošetrené eko olejom s atestom na detské hračky a potraviny.  K ježkovej družine si môžete dokúpiť drevený podstavec  a kombinovať ju s ďalšími mestami vo vrecúšku. 

25,00 €

Drevená vkladačka Čičmany

Drevená vkladačka Čičmany, vyrobená z bukového dreva, potlačená ekologickým atramentom s certifikátom Greenguard Gold (zaručuje bezpečnosť farieb pre deti). Rozmer vkladačky je 19x29 cm. Dodáva sa v darčekovej krabici. Súčasťou každej vkladačky je aj rozprávka vytlačená na prírodnom nebielenom papieri potlačená eko farbami bezpečnými pre deti. Odporúča sa deťom od jedného roka. Rozvíja jemnú motoriku, zrakový aj mentálny vývoj detičiek a podporuje ich tvorivosť a fantáziu. Drevená vkladačka vám vydrží roky, je ekologická, udržateľná, jedinečná svojim dizajnom. Cieľom je dostať do povedomia detí tradičný čičmansky vzor a predstaviť im takýmto spôsom túto obec.

35,00 €

Rastúce body DOMASED krátke

Rastúce rebrované body zaručí pohodlie počas celého dňa. V spodnej časti je riasenie na plienočku a vďaka dvojradovému zapínaniu porastie spolu s dieťatkom. Materiál 95% bavlna, 5% elastan, látka je držiteľom certifikátu OEKO-TEX Standard 100. Toto body je skvelým základným kúskom, dá sa nosiť pod šaty či overal, alebo len tak na doma či na spanie.   Prať na 30 °C, žehliť na nízkom stupni, max. 150 °C, sušiť v sušičke na max. 60 °C, nesmie sa chemicky čistiť. Všetky naše kúsky sú ručne strihané a ušité na Slovensku.  Celková dĺžka: 62/68 - 40 cm, 74/80 - 43 cm, 86/92 - 46 cm Obvod hrudníka: 62/68 - 42 cm, 74/80 - 48 cm, 86/92 - 54 cm 

12,00 € 20,00 €

Tielko body Neposed

Tielko body z novej kolekcie Neposed je ušité z príjemného mäkkého rebrovaného úpletu, má dvojradové zapínanie, riasenie v spodnej časti a veľmi pohodlný strih pre letné dobrodružstvá doma i vonku. Vďaka rastúcemu zapínaniu ho môžete naďalej nosiť aj na jeseň či zimu ako spodnú vrstvu.  Všetky naše kúsky sú ručne strihané a ušité na Slovensku.  Materiál 95% bavlna, 5% elastan, látka je držiteľom certifikátu OEKO-TEX Standard 100. Prať na 30 °C, žehliť na nízkom stupni, max. 150 °C, sušiť v sušičke na max. 60 °C, nesmie sa chemicky čistiť.  Rozmery: Celková dĺžka: 62/68 - 40 cm, 74/80 - 43 cm, 86/92 - 46 cm Obvod hrudníka: 62/68 - 42 cm, 74/80 - 48 cm, 86/92 - 54 cm 

Cena od 12,00 € 20,00 €

Plagát pre malých Košičanov

Autorský plagát pre malých Košičanov s typickými názvami čaja/šrác doplnený o meno, dátum narodenia a miery vášho dieťatka (prípadne variant len s menom).  Na výber sú 2 veľkosti a 3 farebné varianty. Plagát je hravý, v pastelových tónoch a krásne oživí detskú izbičku. Hodí sa skvelo k drevu a korešponduje s našou košickou kolekciou, napríklad dreveným pexesom .  Plagát je vytlačený na nebielenom Munken papieri potlačený ekologickou farbou. Doba dodania je cca 2-3 týždne, keďže každý jeden pripravujeme na mieru. Rám nie je súčasťou balenia. Do poznámky uveďte meno dieťatka, dátum narodenia a miery (hmotnosť a dĺžka) a my vám plagátik pripravíme a odošleme. Ak by ste chceli plagát bez údajov len s menom, taktiež to napíšte do poznámky. 

Cena od 12,00 €

Personalizovaný plagát Ježkova družina

Autorský plagát s motívom Ježkovej družiny doplnený o meno, dátum narodenia a miery vášho dieťatka.  Na výber sú 2 veľkosti a 3 farebné varianty. Plagát je hravý, v pastelových tónoch a krásne oživí detskú izbičku. Hodí sa skvelo k drevu a detičky zvieratká môžu poznať aj z našej Ježkovrej družiny vo vrecúšku  alebo míľnikových kartičiek .  Plagát je vytlačený na nebielenom papieri potlačený ekologickou farbou. Doba dodania je cca 2-3 týždne, keďže každý jeden pripravujeme na mieru. Rám nie je súčasťou balenia.  Do poznámky uveďte meno dieťatka, dátum narodenia a miery (hmotnosť a dĺžka) a my vám plagátik pripravíme a odošleme. Ak by ste chceli plagát bez údajov len s menom, taktiež to napíšte do poznámky. 

Cena od 12,00 €

Míľnikové kartičky Ježkova družina

Míľnikové kartičky na fotenie bábätiek s motívom Ježkovej družiny. Dizajn pre nás pripravili Significant , ktorí sa venujú tvorbe takýchto krásnych kartičiek.  Kartičky sú vyrobené z nebieleného eko papiera, ktorý pochádza zo Švédska, z továrne s najčistejšou výrobou papiera na svete. Farby na kartičkách sú tiež ekologické, zdravotne nezávadné.  Ku kartičkám si môžete dokúpiť drevené zvieratká Ježkova družina a skombinovať ich na fotke :). 

15,00 €

Rastúce body DOMASED

Rastúce rebrované body zaručí pohodlie počas celého dňa. V spodnej časti je riasenie na plienočku a vďaka dvojradovému zapínaniu porastie spolu s dieťatkom.  Materiál 95% bavlna, 5% elastan, látka je držiteľom certifikátu OEKO-TEX Standard 100.  Prať na 30 °C, žehliť na nízkom stupni, max. 150 °C, sušiť v sušičke na max. 60 °C, nesmie sa chemicky čistiť.  Vyrobené na Slovensku.

15,00 € 22,00 €

Domáci set DOMASED

Domáci pohodlný rebrovaný set zaručí pohodlie počas celého dňa. Môžete ho využiť aj ako pyžamko, ale kľudne nosiť aj do exteriéru. Pozostáva z trička a legín.  Minimalistický dizajn, tričko či legíny môžete kombinovať v rôznych outfitoch, keďže sú úplne univerzálne. Materiál 95% bavlna, 5% elastan, látka je držiteľom certifikátu OEKO-TEX Standard 100.  Prať na 30 °C, žehliť na nízkom stupni, max. 150 °C, sušiť v sušičke na max. 60 °C, nesmie sa chemicky čistiť.  Vyrobené na Slovensku.

Cena od 22,00 € 35,00 €