Míľnikové kartičky Ježkova družina

Míľnikové kartičky na fotenie bábätiek s motívom Ježkovej družiny. Dizajn pre nás pripravili Significant, ktorí sa venujú tvorbe takýchto krásnych kartičiek. 

Kartičky sú vyrobené z nebieleného eko papiera, ktorý pochádza zo Švédska, z továrne s najčistejšou výrobou papiera na svete. Farby na kartičkách sú tiež ekologické, zdravotne nezávadné. 

Ku kartičkám si môžete dokúpiť drevené zvieratká Ježkova družina a skombinovať ich na fotke :). 

15,00 €
Please select variants first

Pozrite si aj ďalšie produkty:

Personalizovaný plagát Ježkova družina

Autorský plagát s motívom Ježkovej družiny doplnený o meno, dátum narodenia a miery vášho dieťatka.  Na výber sú dve veľkosti a farebné varianty. Plagát je hravý, v pastelových tónoch a krásne oživí detskú izbičku. Hodí sa skvelo k drevu a detičky zvieratká môžu poznať aj z našej Ježkovrej družiny vo vrecúšku  alebo míľnikových kartičiek .  Plagát je vytlačený na nebielenom papieri potlačený ekologickou farbou. Doba dodania je cca 2-3 týždne, keďže každý jeden pripravujeme na mieru. Rám nie je súčasťou balenia.  Do poznámky uveďte meno dieťatka, dátum narodenia a miery (hmotnosť a dĺžka) a my vám plagátik pripravíme a odošleme. 

Cena od 14,00 €

Ježkova družina vo vrecúšku

7 drevených figúrok vyrobených z bukového dreva poctivo na Slovensku :).  Figúrky majú veľkosť od 6 do 10 cm a sú zabalené v ľanovom handmade vrecúšku s drevenou korálkou.  Figúrky sú potlačené ekologickou farbou na vodnej báze s certifikátom Greenguard gold, ktorý zaručuje bezpečnosť pri používaní deťmi. Povrchová úprava (lak) má atest na detské hračky. 

25,00 €

Míľnikové kartičky Ježkova družina

Míľnikové kartičky na fotenie bábätiek s motívom Ježkovej družiny. Dizajn pre nás pripravili Significant , ktorí sa venujú tvorbe takýchto krásnych kartičiek.  Kartičky sú vyrobené z nebieleného eko papiera, ktorý pochádza zo Švédska, z továrne s najčistejšou výrobou papiera na svete. Farby na kartičkách sú tiež ekologické, zdravotne nezávadné.  Ku kartičkám si môžete dokúpiť drevené zvieratká Ježkova družina a skombinovať ich na fotke :). 

15,00 €