Rastúce body DOMASED

farebné varianty

Rastúce rebrované body zaručí pohodlie počas celého dňa. V spodnej časti je riasenie na plienočku a vďaka dvojradovému zapínaniu porastie spolu s dieťatkom. Body si môžete kúpiť aj ako zvýhodnený set s legínkami. 

Materiál 95% bavlna, 5% elastan, látka je držiteľom certifikátu OEKO-TEX Standard 100. 

Prať na 30 °C, žehliť na nízkom stupni, max. 150 °C, sušiť v sušičke na max. 60 °C, nesmie sa chemicky čistiť. 

Vyrobené na Slovensku.

Vyberte si variant:

22,00 €
Please select variants first

Pozrite si aj ďalšie produkty:

Vesta Zbojník bez rukávov

Vesta bez rukávov Zbojník pre malách aj veľkých zbojníkov. Vesta je voľného ležérneho strihu ušitá v trojčíslach tak, aby ste ju mohli využívať niekoľko sezón, či už na jar, alebo na jeseň.  Materiál: 100 % bio bavlnený fleece , extra jemný a mäkký na dotyk. Vestička je inšpirovaná zbojníkom Robinom Hoodom, v páse je možné ju previazať opaskom, ktorý je jej súšasťou.  Certifikáty:  GOTS - organic - Medzinárodný certifikát, ktorý sleduje prísne kritériá v oblasti šetrnosti k životnému prostrediu - od spôsobu pestovania materiálu, cez jeho spracovanie, balenie až po distribúciu. Zaisťuje nielen prísnu kontrolu výroby z ekologického hľadiska, ale aj dodržiavanie etickej stránky výroby v súlade s Fair Trade. Je najlepšou voľbou, ak človek hľadá kvalitu a transparentnosť vo všetkých aspektoch výroby.  Oeko-Tex Standard 100 : Látky s týmto certifikátom sú označené ako bezpečné, neobsahujú žiadne škodlivé chemické látky a ich používaním vám nevznikne alergická reakcia.  Vyrobené na Slovensku. Starostlivosť: Prať na 30 °C, nesušiť v sušičke, nesmie sa chemicky čistiť. Odporúčame žehliť len cez bavlnenú plienku na nízkom stupni. (Na vestičku položíte plienku alebo utierku.a len jemne prežehlíte na najnižšom stupni). 

45,00 €

Domáci set DOMASED s bodyčkom

Domáci pohodlný rebrovaný set zaručí pohodlie počas celého dňa. Set pozostáva z reastúceho rebrovaného body a legín. Body rastie spolu s dieťatkom vďaka dvojradovému zapínaniu, v spodnej časti je riasenie na plienočku čo ešte pridá na pohodlí. Body si môžete kúpiť aj samostatne v béžovej či ružovej. Minimalistický dizajn, tričko či legíny môžete kombinovať v rôznych outfitoch, keďže sú úplne univerzálne. Materiál 95% bavlna, 5% elastan, látka je držiteľom certifikátu OEKO-TEX Standard 100. Prať na 30 °C, žehliť na nízkom stupni, max. 150 °C, sušiť v sušičke na max. 60 °C, nesmie sa chemicky čistiť. 

35,00 €

Rastúce body DOMASED

Rastúce rebrované body zaručí pohodlie počas celého dňa. V spodnej časti je riasenie na plienočku a vďaka dvojradovému zapínaniu porastie spolu s dieťatkom. Body si môžete kúpiť aj ako zvýhodnený set s legínkami.  Materiál 95% bavlna, 5% elastan, látka je držiteľom certifikátu OEKO-TEX Standard 100.  Prať na 30 °C, žehliť na nízkom stupni, max. 150 °C, sušiť v sušičke na max. 60 °C, nesmie sa chemicky čistiť.  Vyrobené na Slovensku.

22,00 €

Domáci set DOMASED s tričkom

Domáci pohodlný rebrovaný set zaručí pohodlie počas celého dňa. Môžete ho využiť aj ako pyžamko, ale kľudne nosiť aj do exteriéru. Pozostáva z trička a legín, menšie veľkosti si môžete kúpiť v sete s bodyčkom.   Minimalistický dizajn, tričko či legíny môžete kombinovať v rôznych outfitoch, keďže sú úplne univerzálne. Materiál 95% bavlna, 5% elastan, látka je držiteľom certifikátu OEKO-TEX Standard 100.  Prať na 30 °C, žehliť na nízkom stupni, max. 150 °C, sušiť v sušičke na max. 60 °C, nesmie sa chemicky čistiť.  Vyrobené na Slovensku.

35,00 €