Rastúce body DOMASED

farebné varianty

Rastúce rebrované body zaručí pohodlie počas celého dňa. V spodnej časti je riasenie na plienočku a vďaka dvojradovému zapínaniu porastie spolu s dieťatkom. Body si môžete kúpiť aj ako zvýhodnený set s legínkami. 

Materiál 95% bavlna, 5% elastan, látka je držiteľom certifikátu OEKO-TEX Standard 100. 

Prať na 30 °C, žehliť na nízkom stupni, max. 150 °C, sušiť v sušičke na max. 60 °C, nesmie sa chemicky čistiť. 

Vyrobené na Slovensku.

Vyberte si variant:

22,00 €
Please select variants first

Pozrite si aj ďalšie produkty:

Domáci set DOMASED s bodyčkom

Domáci pohodlný rebrovaný set zaručí pohodlie počas celého dňa. Set pozostáva z reastúceho rebrovaného body a legín. Body rastie spolu s dieťatkom vďaka dvojradovému zapínaniu, v spodnej časti je riasenie na plienočku čo ešte pridá na pohodlí. Body si môžete kúpiť aj samostatne v béžovej či ružovej. Minimalistický dizajn, tričko či legíny môžete kombinovať v rôznych outfitoch, keďže sú úplne univerzálne. Materiál 95% bavlna, 5% elastan, látka je držiteľom certifikátu OEKO-TEX Standard 100. Prať na 30 °C, žehliť na nízkom stupni, max. 150 °C, sušiť v sušičke na max. 60 °C, nesmie sa chemicky čistiť. 

35,00 €

Rastúce body DOMASED

Rastúce rebrované body zaručí pohodlie počas celého dňa. V spodnej časti je riasenie na plienočku a vďaka dvojradovému zapínaniu porastie spolu s dieťatkom. Body si môžete kúpiť aj ako zvýhodnený set s legínkami.  Materiál 95% bavlna, 5% elastan, látka je držiteľom certifikátu OEKO-TEX Standard 100.  Prať na 30 °C, žehliť na nízkom stupni, max. 150 °C, sušiť v sušičke na max. 60 °C, nesmie sa chemicky čistiť.  Vyrobené na Slovensku.

22,00 €

Domáci set DOMASED s tričkom

Domáci pohodlný rebrovaný set zaručí pohodlie počas celého dňa. Môžete ho využiť aj ako pyžamko, ale kľudne nosiť aj do exteriéru. Pozostáva z trička a legín, menšie veľkosti si môžete kúpiť v sete s bodyčkom.   Minimalistický dizajn, tričko či legíny môžete kombinovať v rôznych outfitoch, keďže sú úplne univerzálne. Materiál 95% bavlna, 5% elastan, látka je držiteľom certifikátu OEKO-TEX Standard 100.  Prať na 30 °C, žehliť na nízkom stupni, max. 150 °C, sušiť v sušičke na max. 60 °C, nesmie sa chemicky čistiť.  Vyrobené na Slovensku.

35,00 €