Vesta Zbojník bez rukávov

Novinka, limitka

Vesta bez rukávov Zbojník pre malách aj veľkých zbojníkov. Vesta je voľného ležérneho strihu ušitá v trojčíslach tak, aby ste ju mohli využívať niekoľko sezón, či už na jar, alebo na jeseň. 

Materiál: 100 % bio bavlnený fleece, extra jemný a mäkký na dotyk.

Vestička je inšpirovaná zbojníkom Robinom Hoodom, v páse je možné ju previazať opaskom, ktorý je jej súšasťou. 

Certifikáty: GOTS - organic - Medzinárodný certifikát, ktorý sleduje prísne kritériá v oblasti šetrnosti k životnému prostrediu - od spôsobu pestovania materiálu, cez jeho spracovanie, balenie až po distribúciu. Zaisťuje nielen prísnu kontrolu výroby z ekologického hľadiska, ale aj dodržiavanie etickej stránky výroby v súlade s Fair Trade. Je najlepšou voľbou, ak človek hľadá kvalitu a transparentnosť vo všetkých aspektoch výroby. 


Oeko-Tex Standard 100 : Látky s týmto certifikátom sú označené ako bezpečné, neobsahujú žiadne škodlivé chemické látky a ich používaním vám nevznikne alergická reakcia. 

Vyrobené na Slovensku.

Starostlivosť: Prať na 30 °C, nesušiť v sušičke, nesmie sa chemicky čistiť. Odporúčame žehliť len cez bavlnenú plienku na nízkom stupni. (Na vestičku položíte plienku alebo utierku.a len jemne prežehlíte na najnižšom stupni). 

Vyberte si variant:

45,00 €
Please select variants first