Drevená vkladačka Čičmany

Obľúbené

Drevená vkladačka Čičmany, vyrobená z bukového dreva, potlačená ekologickým atramentom s certifikátom Greenguard Gold (zaručuje bezpečnosť farieb pre deti).

Rozmer vkladačky je 19x29 cm.

Dodáva sa v darčekovej krabici. Súčasťou každej vkladačky je aj rozprávka vytlačená na prírodnom nebielenom papieri potlačená eko farbami bezpečnými pre deti.

Odporúča sa deťom od jedného roka. Rozvíja jemnú motoriku, zrakový aj mentálny vývoj detičiek a podporuje ich tvorivosť a fantáziu.

Drevená vkladačka vám vydrží roky, je ekologická, udržateľná, jedinečná svojim dizajnom.

Cieľom je dostať do povedomia detí tradičný čičmansky vzor a predstaviť im takýmto spôsom túto obec.

33,00 €

Pozrite si aj ďalšie produkty:

Zimný balík pexeso + ozdoby

Darčeková krabica pre detičky, obsahuje drevené pexeso Tatry v zime a sadu 4 vianočných ozdôb na stromček, v peknom darčekovom balení, aby ste už nemali starosti navyše a mohli potešiť detičky či už na Vianoce, alebo len tak pre radosť.  Vyrobené z bukového dreva, komplet navrhnuté a vyrobené na Slovensku. 

35,00 €

Ježková družina na stromček

Ozdoby na stromček znázorňujúce zvieratká z našej Ježkovej družiny vyrobené z odolného bukového dreva, ktoré sú potlačené certifikovanou ekologickou farbou na vodnej báze.. Ježko Dežko, jeleník Janík, líštička Tánička či macko Lacko rozveselia detičky, ktoré si ich môžu povešať na stromček. 1 sada obsahuje 4 kusy. Pri kúpe mega balenia 12 kusov dostane od nás ľanové vrecko, do ktorého si ich môžete uložiť a odložiť na ďalší rok. 

Cena od 16,90 €

Pexeso Tatry v zime

Drevené pexeso Tatry v zime je vyrobené z odolného bukového dreva potlačené certifikovanou ekologickou farbou bezpečnou pre deti s certifikátom Greenguard Gold. Obsahuje 20 kusov v rozmere 7,5 cm, aby sa dalo ľahko chytiť a otáčať.   Okrem typických vecí ktoré nájdeme alebo si berieme so sebou do Tatier ako sú napríklad sánky či teplé oblečenie na pexese môžete nájsť aj naše autorské ilustrácie Tatranského ľadového dómu, Bilíkovej chaty, či zubačky z Hrebienka. Vďaka pexesu o Tatrách sa deti môžu naučiť viac o horách, lesných zvieratách a možno spoznajú aj svoje obľúbené miesta kam chodia s rodičmi.  Súčasťou je ľanové vrecko, do ktorého si ho môžu detičky odložiť. Komplet navrhnuté a vyrobené na Slovensku. Vhodné od 2 rokoch. 

29,00 €

Drevená vkladačka Košice

Drevená vkladačka Košice je vyrobená z bukového dreva, potlačená ekologickým atramentom s certifikátom Greenguard Gold (zaručuje bezpečnosť farieb pre deti). Rozmer vkladačky je 19x29 cm. Dodáva sa v darčekovej krabici. Súčasťou každej vkladačky je aj rozprávka vytlačená na prírodnom nebielenom papieri potlačená eko farbami bezpečnými pre deti. Odporúča sa deťom od jedného roka. Rozvíja jemnú motoriku, zrakový aj mentálny vývoj detičiek a podporuje ich tvorivosť a fantáziu. Drevená vkladačka vám vydrží roky, je ekologická, udržateľná, jedinečná svojim dizajnom. Na vkladačke je znázornený košický maratón, Dóm sv. Alžbety, divadlo, hrajúca fontána a ďalšie prvky znázorňujúce Košice. Je však určená nie len pre Košičanov, ale pre každého, keďže naším cieľom je aj predstavovať deťom slovenské mestá. 

38,00 €

Podstavec na drevené figúrky

Drevený podstavec na figúrky. Slúži na ukladanie si figúrok či už z Ježkovej družiny , alebo miest vo vrecúšku ako napríklad Čičmany a ďalšie ktoré budú pribúdať. Deti si ich môžu všelijako posúvať, ukladať a vytvárať rôzne scenáre.  Keď už doma podstavec máte, môžete si postupne dokúpiť mestá vo vrecúšku, čím si váš drobec môže vyskladať stále úplne novú scenériu. Navrhnuté a poctivo vyrobené z bukového dreva na Slovensku. Rozmery podstavca 28,5 x 16 cm.  /Figúrky na foto nie sú súčasťou). 

15,00 €

Čičmany vo vrecúšku

10 drevených kúskov z bukového masívu z kolekcie Čičmany. Fantázií sa medze nekladú a tak si ich drobci môžu všelijako vyskladávať či už na seba, vedľa seba a podobne. Uložené sú v handmade ľanovom vrecúšku. K Čičmanom vo vrecúšku sa dá dokúpiť drevený podstavec a tak dostanú úplne nový rozmer. Vznikne drevená posúvačka, ktorá sa dá všelijako variovať, deti môžu vytvárať stále nové a nové scenérie. Podstavec je kompatibilný aj s našou Ježkovou družinou, takže to môžete všetko aj spojiť a mať ďalšie možnosti.   Navrhnuté a poctivo vyrobené na Slovensku, vhodné od 2 rokov.  Figúrky od 7 do 14 cm. Rozmery podstavca 28,5 x 16 cm.

Cena od 25,00 €

Drevené pexeso Košice

Drevené pexeso Košice je vyrobené z odolného bukového dreva potlačené certifikovanou ekologickou farbou bezpečnou pre deti. Obsahuje 16 kusov v rozmere 7,5 cm, aby sa dalo ľahko chytiť a otáčať.  Košičania určite spoznajú Dóm svätej Alžbety, hrajúcu fontánu či Čákiho-Dezőfiho palác. Nájdete tam aj park, lietadlo znázorňujúce letisko, trhovisko z Dominikánskeho námestia či ježka Dežka z Ježkovej družiny a tiež mestského píska pudlíka. Grafiky na pexese sú naše autorské návrhy a stretnete sa s nimi aj pri ďalších produktoch z kolekcie Košice. Pexeso je určené aj pre nekošičanov, keďže jeho cieľom je okrem trénovania sústredenia a pamäte aj spoznávane Slovenska hravou formou.  Súčasťou je ľanové vrecko, do ktorého si ho môžu detičky odložiť.  Komplet navrhnuté a vyrobené na Slovensku.  Vhodné od 2 rokoch. 

24,00 €

Drevená vkladačka Čičmany

Drevená vkladačka Čičmany, vyrobená z bukového dreva, potlačená ekologickým atramentom s certifikátom Greenguard Gold (zaručuje bezpečnosť farieb pre deti). Rozmer vkladačky je 19x29 cm. Dodáva sa v darčekovej krabici. Súčasťou každej vkladačky je aj rozprávka vytlačená na prírodnom nebielenom papieri potlačená eko farbami bezpečnými pre deti. Odporúča sa deťom od jedného roka. Rozvíja jemnú motoriku, zrakový aj mentálny vývoj detičiek a podporuje ich tvorivosť a fantáziu. Drevená vkladačka vám vydrží roky, je ekologická, udržateľná, jedinečná svojim dizajnom. Cieľom je dostať do povedomia detí tradičný čičmansky vzor a predstaviť im takýmto spôsom túto obec.

33,00 €

Ježkova družina vo vrecúšku

7 drevených figúrok vyrobených z bukového dreva poctivo na Slovensku :).  Figúrky majú veľkosť od 6 do 10 cm a sú zabalené v ľanovom handmade vrecúšku s drevenou korálkou. Súčasťou je kartička s menami zvieratiek.  Figúrky sú potlačené ekologickou farbou na vodnej báze s certifikátom Greenguard gold, ktorý zaručuje bezpečnosť pri používaní deťmi. Figúrky sú ošetrené eko olejom s atestom na detské hračky a potraviny.  K ježkovej družine si môžete dokúpiť drevený podstavec  a kombinovať ju s ďalšími mestami vo vrecúšku. 

25,00 €