Vkladačka Čičmany

Drevená vkladačka Čičmany, vyrobená z bukového dreva, potlačená ekologickým atramentom s certifikátom Greenguard Gold (zaručuje bezpečnosť farieb pre deti).

Rozmer vkladačky je 19x29 cm.

Dodáva sa v darčekovej krabici. Súčasťou každej vkladačky je aj rozprávka vytlačená na prírodnom nebielenom papieri potlačená eko farbami bezpečnými pre deti.

Odporúča sa deťom od jedného roka. Rozvíja jemnú motoriku, zrakový aj mentálny vývoj detičiek a podporuje ich tvorivosť a fantáziu.

Drevená vkladačka vám vydrží roky, je ekologická, udržateľná, jedinečná svojim dizajnom.

Cieľom je dostať do povedomia detí tradičný čičmansky vzor a predstaviť im takýmto spôsom túto obec.

39,00 €
Please select variants first

Pozrite si aj ďalšie produkty:

Podstavec na posúvačku

Drevený podstavec na posúvačku. Slúži na ukladanie si figúrok či už z Ježkovej družiny , alebo miest vo vrecúšku.  Keď už doma podstavec máte, môžete si postupne dokúpiť mestá vo vrecúšku čím si váš drobec môže vyskladať stále úplne novú scenériu. Dokonca je kompatibilný aj s našou Ježkovou družinou, takže si deti môžu veselo vyskladávať čo ich len napadne.   Navrhnuté a poctivo vyrobené z bukového dreva na Slovensku. Rozmery podstavca 28,5 x 16 cm. Figúrky od 7 do 14 cm

15,00 €

Čičmany vo vrecúšku + posúvačka

Posúvačka Čičmany je našou srdcovkou. Je určená pre malých kreatívcov, ktorí radi objavujú, vymýšľajú, skladajú, kombinujú ...  Skladá sa z dedinky v ľanovom vrecúšku, pozostávajúcej z 10 drevených kúskov a dreveného podstavca do ktorého sa dajú poukladať. Môžete si teda vybrať buď Čičmany vo vrecúšku, alebo celú posúvačku aj s podstavcom.  Podstavec sa dá kúpiť aj samostatne. Keď už doma podstavec máte, môžete si postupne dokúpiť aj ďalšie mestá čím si váš drobec môže vyskladať úplne novú scenériu. Dokonca je kompatibilný aj s našou Ježkovou družinou , takže si deti môžu veselo vyskladávať čo ich len napadne.  Na výrobu sme použili odolné bukové drevo. Figúrky sú potlačené ekologickou certifikovanou farbou bezpečnou pre deti.  Navrhnuté a poctivo vyrobené na Slovensku, vhodné od 2 rokov.  Rozmery podstavca 28,5 x 16 cm. Figúrky od 7 do 14 cm.

Cena od 30,00 €

Drevené pexeso Košice

Drevené pexeso Košice je vyrobené z odolného bukového dreva potlačené certifikovanou ekologickou farbou bezpečnou pre deti. Obsahuje 16 kusov v rozmere 7,5 cm, aby sa dalo ľahko chytiť a otáčať.  Košičania určite spoznajú Dóm svätej Alžbety, hrajúcu fontánu či Čákiho-Dezőfiho palác. Nájdete tam aj park, lietadlo znázorňujúce letisko, trhovisko z Dominikánskeho námestia či ježka Dežka z Ježkovej družiny a tiež mestského píska pudlíka. Grafiky na pexese sú naše autorské návrhy a stretnete sa s nimi aj pri ďalších produktoch z kolekcie Košice. Pexeso je určené aj pre nekošičanov, keďže jeho cieľom je okrem trénovania sústredenia a pamäte aj spoznávane Slovenska hravou formou.  Súčasťou je ľanové vrecko, do ktorého si ho môžu detičky odložiť.  Komplet navrhnuté a vyrobené na Slovensku.  Vhodné od 3 rokoch. 

24,00 €

Ježkova družina vo vrecúšku

7 drevených figúrok vyrobených z bukového dreva poctivo na Slovensku :).  Figúrky majú veľkosť od 6 do 10 cm a sú zabalené v ľanovom handmade vrecúšku s drevenou korálkou. Súčasťou je kartička s menami zvieratiek.  Figúrky sú potlačené ekologickou farbou na vodnej báze s certifikátom Greenguard gold, ktorý zaručuje bezpečnosť pri používaní deťmi. Figúrky sú ošetrené eko olejom s atestom na detské hračky a potraviny.  K ježkovej družine si môžete dokúpiť drevený podstavec na posúvačku  a kombinovať ju s ďalšími mestami vo vrecúšku. 

25,00 €

Vkladačka Čičmany

Drevená vkladačka Čičmany, vyrobená z bukového dreva, potlačená ekologickým atramentom s certifikátom Greenguard Gold (zaručuje bezpečnosť farieb pre deti). Rozmer vkladačky je 19x29 cm. Dodáva sa v darčekovej krabici. Súčasťou každej vkladačky je aj rozprávka vytlačená na prírodnom nebielenom papieri potlačená eko farbami bezpečnými pre deti. Odporúča sa deťom od jedného roka. Rozvíja jemnú motoriku, zrakový aj mentálny vývoj detičiek a podporuje ich tvorivosť a fantáziu. Drevená vkladačka vám vydrží roky, je ekologická, udržateľná, jedinečná svojim dizajnom. Cieľom je dostať do povedomia detí tradičný čičmansky vzor a predstaviť im takýmto spôsom túto obec.

39,00 €